87
Pasibaigęs. Šiandien 19:00
81
93

Čempionų lyga: „Atletico“ paskutinėse rungtynėse išsikovojo vietą kitame etape VIDEO

„Atletico“ | Scanpix nuotr.

Madrido „Atletico“ futbolininkai paskutinėse UEFA Čempionų lygos grupių etapo rungtynėse iškovojo pergalę prieš Maskvos „Lokomotiv“ rezultatu 2 – 0 ir išsikovojo vietą atkrentamosiose varžybose.

Diego Simeone auklėtiniai į priekį išsiveržti galėjo jau antrą minutę, tačiau tuomet Kieranas Trippieras nesugebėjo realizuoti vienuolikos metrų baudinio.

17-ą minutę prie vienuolikos metrų žymos stojo jau nebe jis, o jaunasis Joao Felixas, kuris smūgiavo taikliai – 1 – 0.

Pergalę galiausiai įtvirtino Felipe, kuris 54-ą minutę sulaukė komandos draugo perdavimo ir nukreipė kamuolį į vartus.

„Atletico“ savo grupėje užėmė antrą vietą. Jie šešiais taškais atsiliko nuo pirmoje vietoje finišavusių Turino „Juventus“. Pastarieji rezultatu 2 – 0 įveikė Lėverkuzeno „Bayer“.

Šiame susitikime įvarčiai buvo mušami tik rungtynėms jau artėjant prie pabaigos. Taikliais smūgiais pasižymėjo Cristiano Ronaldo ir Gonzalo Higuainas.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

Tre 05-08 Real Madrid 2 - 1 Bayern Munich
Ant 05-07 PSG 0 - 1 Borussia Dortmund

Šeš 06-01 Borussia Dortmund 22 : 00 Real Madrid

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.